menu

O mnie

Myślę, że imię które noszę bardzo dużo mówi o moim sposobie bycia, fotografowania i patrzenia na świat: „spirit of the wood", leśna, dzika, żyjąca w lesie. Wychowałam się w leśnej chatce otoczona przez bardzo wrażliwych ludzi, w jednym z najpiękniej położonych regionów mazowsza, potocznie nazywanym nawet krainą „jezior i lasów".

Na sesji bardzo lubię być obserwatorem, zrobić kilka ukradkowych zdjęć. Podpatruję uśmiechy, ciepłe gesty, piegi na policzkach. Szukam historii, światła i naturalności. Najpierw słońce leniwie sączy się swoim ciepełkiem przez liście nad moją głową, następnie stopniowo kładzie się coraz dłuższym cieniem pomiędzy starymi drzewami. Nie mam ze sobą zegarka, nie liczę nawet jak długo tu jesteśmy. Chciałabym, aby moje zdjęcia zostawały z Wami na zawsze i przynosiły tyle samo, a nawet jeszcze więcej radości, ile ja czerpię z ich robienia. W końcu nic tak nie ładuje baterii jak świadomość, że udało mi się wyzwolić i zamknąć w kadrach Wasze prawdziwe emocje.

Jestem także szczęściarą, mamą malutkiego Antka i partnerką kochającego Marcina. Często fotografujemy we dwoje, a nasze spojrzenia się doskonale uzupełniają.

Cieszę się, że trafiliście na tę stronę i będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie wiadomość z krótką informacją o sobie, dlaczego tu jesteście i o jakich zdjęciach marzycie.

Sylwia
zamknij menu